شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » آخرین فراخوان جشنواره بین المللی بازیهای رایانه‌ای تهران اعلام شد

 

دبیرخانه نخستین جشنواره و نمایشگاه بازیهای رایانه‌ای تهران با افزودن بخش مسابقه آفرینشهای دانش آموزی طی فراخوانی جدید از دواطلبان حضور در این جشنواره دعوت به عمل آورد.

به گزارش ال نت به نقل از مهر، دبیرخانه این جشنواره با توجه به مشخص شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی و استقبال بازی سازان ، آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره را طی فراخوانی جدید اعلام کرد.

دبیرخانه این جشنواره با افزودن بخش دانش آموزی با هدف آشنایی دانش آموزان با این رسانه و ارتقاء و بسترسازی آموزش علمی در سطوح پایه، طی فراخوانی جدید از عموم بازی سازانی که تا به حال موفق به ارسال آثار به این جشنواره نشده ‌اند، دعوت کرد در بزرگترین رویداد بازی سازی کشور شرکت کنند.علاقمندان برای حضور و ثبت نام در این جشنواره که اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ برگزار می شود می‌توانند با مطالعه ضوابط و مقررات در هر یک از بخش‌های جشنواره ثبت نام کنند.
 
این جشنواره در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می شود که بخش اصلی با عنوان مسابقه بازی های رایانه ای ایرانی شامل مسابقه بازی های بزرگ، مسابقه بازی‌های برخط – آنلاین -، مسابقه بازی های موبایل، مسابقه بازی های کوچک Indie  و بخش جنبی شامل مسابقه طراحی کاراکتر، مسابقه بازی نامه نویسی، مسابقه بازی‌های تغییریافته (Mod) و مسابقه بازی های فلش خواهد بود.
 
بر اساس فراخوان دبیرخانه این جشنواره در بخش مسابقه آفرینش های دانش آموزی که شامل بخش بازی های رایانه ای، طراحی شخصیت و مسابقه ایده های نو است، دانش آموزان و معلمان می توانند با ارائه آثار خود به رقابت با یکدیگر بپردازند.
 
متقاضیان شرکت در مسابقه باید حداکثر تا ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۰ محصول خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.همچنین علاقمندان می‌توانند برای مطالعه ضوابط و مقررات این فراخوان به نشانی اینترنتی جشنواره  www.irgf.ir  مراجعه کنند.
 
نخستین جشنواره بازیهای رایانه‌ای تهران اردیبهشت ۱۳۹۰، درسالن همایش‌های برج میلاد و توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار می شود.

 

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.