شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » آیفون رایگان براِی دانشجویان ژاپنی

از آنجایی که مقامات کشور ژاپن سیاست‌های خود را بر ارتقای علمی تنظیم کرده‌اند، یکی از دانشگاه‌های توکیو قصد دارد به منظور اجرای این هدف گوشی آیفون را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان خود قرار دهد.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد، این دانشگاه "آیوکاما گاکوین " نام دارد و بر اساس آخرین تصمیم‌گیری‌های خود، به تمام دانشجویانی که در رشته انفورماتیک اجتماعی تحصیل می‌کنند، به‌صورت رایگان گوشی آیفون را خواهد داد.
این گوشی به عنوان ابزاری برای ارایه طرح‌های دانشگاهی و همچنین جلوگیری از تقلب در جریان آزمون‌های مختلف ارایه شده است. علاوه بر این، کلیه دانشجویان این دانشگاه موظفند تکالیف روزانه و امتحانات کلاسی را در این گوشی انجام دهند و نسخه الکترونیکی کتاب‌های مربوطه را نیز در آن مطالعه کنند.
سخت‌افزار گوشی آیفون به صورت رایگان در اختیار دانشجویان این دانشگاه قرار می‌گیرد و دانشگاه "آیوکاما گاکوین "، بخشی از هزینه مربوط به بارگذاری برنامه‌ها و خرید کتاب‌ها را نیز تقبل می‌کند.
چندی پیش دانشگاه میسوری آمریکا نیز دانشجویان خود را موظف کرده بود که برای حاضر شدن در سر کلاس، گوشی آیفون را خریداری کنند
.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.