شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » استخدام ۴۰۰۰ نفر توسط اینتل

با بهبود نسبی اوضاع اقتصادی در جهان شرکت اینتل از استخدام ۴۰۰۰ کارمند جدید در آمریکا در سال جاری میلادی خبر داده است.

به گزارش ال نت به نقل از پی سی ورلد، بخش عمده این افراد در بخش هایی همچون توسعه محصولات و تحقیق و توسعه مشغول به کار خواهند شد. پل اتلینی رئیس اینتل اعلام کرده که این غول سخت افزاری به دنبال استخدام افرادی با مهارت های بالا و به صورت دائمی است تا بتواند موقعیت برتر خود را در دنیای سخت افزار حفظ کند. اینتل در حال حاضر حدود ۸۲ هزار کارمند دارد.
این شرکت برای کاستن از ابعاد تراشه های خود و ساخت پردازشگرهای قدرتمندتر چند هسته ای به دنبال ابداع ترانزیستورهای کوچکتر است. سرمایه گذاری گسترده تر در بخش های آموزش و مراقبت های بهداشتی و درمانی نیز از جمله دیگر برنامه های اینتل است.
مدیر اینتل در این مورد گفته است ما به دنبال خلق محصولاتی هستیم که بتوانند ذهن انسان ها را بخوانند یا حداقل نیازهای انسان ها را پیش بینی و برآورده کنند.
اینتل همچنین از سرمایه گذاری ۵ میلیارد دلاری برای ساخت یک کارخانه تازه تراشه سازی در چاندلر آمریکا خبر داده است. تراشه های ساخت این کارخانه در رایانه ها، گوشی های همراه و تبلت ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بهره برداری از این کارخانه تا قبل از سال ۲۰۱۳ ممکن نخواهد بود.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.