شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » اعتراض شرکت های مبتنی بر وب به تغییر الگوریتم گوگل

با تغییر الگوریتم های جستجوی گوگل بسیاری از شرکت های تجاری به این تغییر اعتراض کرده و مدعی شدند با این تغییرات رتبه آنها در این جستجوگر کاهش یافته و همین مساله باعث شده تا کسب و کار آنها به خطر بیفتد.

به گزارش ال نت به نقل از زد دی نت، با توجه به اینکه وب سایت های شرکت های تجاری نقش اساسی در جلب توجه بسیاری از مشتریان دارد، کاهش ترافیک آنها به سرعت به کاهش درآمد شرکت ها منجر می شود.
گوگل می گوید این تغییرات را با هدف افزایش کیفیت محتوای به نمایش درآمده بعد از جستجو اعمال کرده، امری که به نظر نمی رسد محقق شده باشد.
این شرکت می گوید با این تغییرات نتایج جستجوگر گوگل تنها ۱۲ درصد تغییر کرده، اما شرکت های تجاری معتقدند تغییرات اعمال شده فراتر از این رقم است و حجم اعتراضات هم این مساله را ثابت می کند.
کارشناسان می گویند گوگل با این کار قصد داشته جلوی نمایش سایت های حاوی هرزنامه و بدافزار را در نتایج جستجوی خود بگیرد، اما ظاهراً اعمال این تغییرات با ظرافت و دقت کافی همراه نبوده و لذا نتایج آن هم چندان راضی کننده نیست.
در عین حال تغییرات یاد شده هنوز در همه کشورها اعمال نشده و این مساله به هم ریختگی نتایج جستجو در گوگل را تشدید کرده است.

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.