شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » افزایش امنیت خدمات ابری با نرم‌افزار جدید

یک شرکت تجاری از راه‌اندازی سرویس‌های جدیدی خبر داده که با استفاده از آنها می توان به شیوه ای ایمن تر به خدمات ابری دسترسی پیدا کرد.

به گزارش ال نت به نقل از سی نت، آی بی ام اعلام کرده که سه سرویس مشاوره ای را برای شرکت های ارائه دهنده سرویس‌های کلود یا شرکت هایی که قصد دارند از این سرویس ها استفاده کنند، راه‌اندازی می کند.
استفاده از این سرویس ها به مدیران شبکه ها کمک می کند تا بدون ایجاد هرگونه مشکل به سمت استفاده از سرویس های کلود مهاجرت کنند یا سرویس کلود فعلی مورد استفاده را ایمن نموده و کارآیی آن را افزایش دهند.
به گفته کارشناسان آی بی ام، اگر چه سرویس های کلود مزایای زیادی دارند، اما عدم رعایت تمهدیات امنیتی در زمان استفاده از آنها مشکلات جدی و فراوانی را به وجود خواهد آورد. اولین سرویس از این مجموعه Cloud Security Strategy Roadmap نام دارد که با بررسی زیرساخت های کلود بهترین راه حل امنیتی را به کاربران پیشنهاد می کند.
سرویس دوم موسوم به Cloud Security Assessment آزمایش های امنیتی را بر روی سرویس های کلود در حال استفاده به عمل می آورد و سرویس سوم موسوم به Application Security Services for Cloud برنامه های در حال استفاده در محیط کلود را تست می کند

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.