شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » امکان ارسال فایل از طریق پیامک

شرکت Masabi به تازگی موفق به تولید نرم‌افزار جدیدی شده است که کاربران می‌توانند از طریق آن اطلاعات گوشی خود را برای دیگران ارسال کنند.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد، شرکت نرم‌افزاری Masabi پس از ساخت و عرضه نرم‌افزارهای مختلفی با موضوع بازرگانی و مدیریت تلفن‌همراه،‌ این‌بار اقدام به تولید نرم‌افزار جدیدی کرده است که می‌تواند از طریق پیامک(SMS) اطلاعات و فایل‌های گوشی را ارسال کند.
نرم‌افزار جدید Masabi این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بدون نیاز به فناوری‌های جدید ارتباطی نظیر GPRS و یا فناوری‌های نسل سوم تلفن‌های همراه، فایل‌های داخلی گوشی را برای یکدیگر ارسال و از آن‌ها استفاده کنند.
پیام‌‌های کوتاه ارسال شده از طریق این نرم‌افزار به صورت رمزدار بوده و طراحان نرم‌افزار جدید Masabi ادعا می‌کنند که این نرم‌افزار می‌تواند مشکل ارسال فایل‌ از راه دور را برای بیش از ۴۰ تا ۵۰ درصد از کسانی که از نرم‌افزارهای java استفاده می‌کنند را برطرف کند، به این ترتیب برای این دسته از کاربران، برای ارسال فایل از طریق این نرم‌افزار نیازی به سرویس اینترنتی GPRS هم نیست.
استفاده از این نرم‌افزار برای ارسال فایل‌های گوشی از طریق پیام‌کوتاه نوشتاری، هزینه‌ای مانند پیام‌های نوشتاری معمولی دارد و حتی نسبت به سرویس‌های ارتباطی اینترنتی، هزینه کمتری نیز دارد.

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.