شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » اینترنت و خدمات موبایل در مصر قطع شد

با گسترش تظاهرات ضد دولتی در مصر که به قطع اینترنت و شبکه تلفن همراه در این کشور منجر شده، شرکت های فناوری این کشور در وضعیت بحرانی به سر می برند.

به گزارش ال نت به نقل از کامپیوترورلد، آنان بیم دارند که تداوم وضعیت فعلی به گسترش استفاده از فناوری های جدید آی سی تی لطمه بزند و گرفتارهای مالی این شرکت ها را تشدید کند.
اینترنت و شبکه تلفن همراه مصر از روز جمعه قطع شده و گفته می شود بسیاری از شرکت های فناوری در مصر روز شنبه هم تعطیل خواهند بود، زیرا با قطع اینترنت کار خاصی برای انجام دادن وجود نخواهد داشت.
از جمله شرکت های بزرگ آی‌تی که فعلا تعطیل اعلام شده ، شعبه شرکت آمریکایی Hewlett-Packard واقع در دهکده هوشمند در قاهره است. دهکده هوشمند که محل تجمع شرکت های بزرگ آی سی تی است ۱۲۰ شرکت و موسسه مختلف را در خود جای داده که مجموعاً ۲۸ هزار کارمند دارند.
HP امیدوار است بتواند کماکان به مشتریان خود سرویس دهد، اما با توجه به قطع اینترنت ترجیح داده تا کارمندان در خانه بمانند و در صورت امکان فعالیت های محوله را از منازلشان انجام دهند.
از جمله دیگر شرکت های بزرگ فناوری در مصر که فعلاً دچار بلاتکلیفی شده اند می توان به شعبات مایکروسافت، آی بی ام، اوراکل، EMC و کنسرسیومی از شرکت های هندی اشاره کرد.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.