شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » اینترنت ۱۰۰ مگابیتی برای ۱۵۰ هزار خانوار جدید انگلیسی

شرکت مخابراتی ویرجین در انگلیس از ارائه خدمات اینترنت خود با سرعت فوق العاده ۱۰۰ مگابیت در ثانیه در ۵ نقطه جدید این کشور خبر داد.

به گزارش ال نت به نقل از اینفوورلد، با ارائه این خدمات جدید ۱۵۰ هزار خانوار دیگر انگلیسی هم می توانند از این خدمات بهره مند شوند.
از جمله مناطقی که این خدمات در آنها ارائه می شود می توان به Hertfordshire، Merseyside، Wales اشاره کرد. سرعت این خطوط اینترنت به اندازه ای است که با استفاده از آنها می توان محتوای یک دی وی دی را در عرض چند دقیقه بارگذاری کرد.
ارائه این خدمات با استقبال مردم و مسئولان محلی مواجه شده که معتقدند دسترسی به آن باعث رونق مشاغل محلی و تسهیل زندگی می شود، زیرا مردم برای استفاده از بسیاری از خدمات دیگر نیازی به خروج از منزل و مسافرت های درون شهری نخواهند داشت.
ویرجین بر این باور است که ارائه خدمات اینترنت با چنین سرعتی باعث افزایش ۲۱۵ درصدی مصرف دیتا خواهد شد که این رقم در نوع خود بی سابقه است.
مقامات انگلیسی که در آینده نزدیک المپیک لندن را برگزار خواهند کرد درصدد تقویت زیرساخت های مخابراتی و ارتباطی خود هستند. هم اکنون BT رقیب شرکت ویرجین هم در حال ارائه خدمات اینترنت ۴۰ مگابیتی در ۴۱ شهر مهم انگلیس است.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.