شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » اپل ضد محیط زیست ترین شرکت تک

اپل از جمله شرکت‌هایی محسوب می‌شود که سال‌هاست تلاش خود را برای تولید محصولات سبز و سازگار با محیط زیست آغاز کرده اما بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی مرکز گرین پیس مبتنی بر میزان مصرف انرژی در پایگاه‌های داده شرکت‌های بزرگ، اپل آلوده‌ترین شرکت دنیا محسوب می‌شود.

به گزارش ال نت به نقل از سی نت، این مرکزی گزارشی را با عنوان "میزان آلودگی اطلاعات شما؟" منتشر کرده و نام شرکت اپل را در صدر لیست آلوده‌ترین شرکت‌ها آورده است و توضیح داده که اپل در پایگاه‌های داده خود نسبت به دیگر شرکت‌ها بیشترین میزان انرژی را مصرف می‌کند.
این لیست نشان داده است که اپل در این زمینه در رتبه بالاتری نسبت به دیگر شرکت‌ها از جمله آمازون، فیس‌بوک، گوگل، اچ‌پی، مایکروسافت، توییتر و یاهو قرار دارد.
شرکت اپل در فهرست انرژی‌های پاک پایین‌ترین رتبه را به خود اختصاص داده و امتیاز آن ۷/۶ درصد اعلام شده است. در این لیست یاهو با ۵۵٫۹ بهترین رتبه را از آن خود کرده است.
شرکت اپل همچنین در زمینه میزان انتشار دی‌اکسیدکربن نیز با ۵۴٫۵ درصد رتبه نخست را از آن خود کرده است. در این زمینه پس از اپل شرکت فیس‌بوک با ۵۳٫۲ درصد قرار گرفته است.

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.