شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » باز هم تاخیر در عرضه فایرفاکس ۴

در حالی که قرار بود نسخه بتای ۱۱ مرورگر فایرفاکس ۴ آخرین نسخه آزمایشی این مرورگر باشد، ظاهراً قرار است باز هم نسخه بتای دیگری از این مرورگر عرضه شود.

به گزارش ال نت به نقل از آی تی ورلد، بنیاد موزیلا قصد داشت بعد از نسخه بتای ۱۱ نسخه RC یا ما قبل نهایی را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد اما برای اطمینان بیشتر این برنامه ریزی تغییر کرده است.
نسخه بتای ۱۱ مرورگر فایرفاکس ۴ ظرف هفته آینده عرضه می شود و بتای ۱۲ فعلاً آخرین نسخه بتای این مرورگر پرحاشیه اعلام شده است. گفته می شود موزیلا می خواهد تغییراتی در برخی plug-in ها و افزونه های این مرورگر به وجود آورد.
تشدید رقابت میان شرکت های طراح مرورگرهای اینترنتی و نگرانی در مورد افزایش سهم رقبا، آنها را به بازنگری در برنامه های خود و ارتقای اساسی امکانات تولیداتشان مجبور کرده است.
فایرفاکس اگر چه فعلاً دومین مرورگر برتر جهان است، اما مرورگر کروم گوگل به سرعت در حال کاهش فاصله خود با این مرورگر است و موزیلا نگران است در ماه های آینده شرایط به نفع کروم تغییر کند.
مهم ترین تحول در فایرفاکس ۴ سازگاری با استاندارد چندرسانه ای HTML5 و برنامه کاربردی Ajax، افزوده شدن رابط کاربری گرافیکی تازه اعلام شده است.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.