شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » بدترین اختلالات نرم‌افزاری ۲۰۱۰

با پایان یافتن سال سال ۲۰۱۰ مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه‌های مختلف این سال را بررسی می‌کنند و در این میان، یک شرکت تحقیقاتی لیست بدترین اختلالات نرم‌افزاری سال گذشته را منتشر کرده است.

به گزارش ال نت به نقل از پی سی ورلد، شرکت SQS که در حوزه آزمایش کیفیت نرم‌افزارها فعالیت می‌کند با کمک شرکت تحقیقاتی Ovum بررسی گسترده‌ای را انجام داده‌اند و بر پایه آن لیستی از پرمشکل‌ترین و ضعیف‌ترین نرم‌افزارها را متنشر کرده‌اند. در این لیست به بزرگترین اختلالات نرم‌افزاری که موجب بروز مشکلات فراوان نیز شده، توجه شده است.
رتبه نخست این لیست به یک اختلال نرم‌افزاری بزرگ محسوب می‌شود که باعث ایجاد اختلال در سیستم ترمز محصولات شرکت‌های خودروسازی تویوتا و BMW شد و به دنبال آن شرکت‌های مذکور مجبور شدند هزاران دستگاه از خودروهای خود را جمع‌آوری کنند.
در این لیست همچنین به اختلال نرم‌افزاری سازمان ثبت انگلیس نیز اشاره شده است که بر اساس آن ده‌ها سازمان بزرگ و دولتی این کشور با مشکلات فراوان مواجه شدند. این اختلال موجب شد سیستم جدید "تالار بورس لندن " با تاخیر فعالیت خود را آغاز کند و در کنار آن، بیش از ۱۰ هزار گیرنده ماهواره‌ای GPS برای دو هفته غیرفعال شوند.
لیست مرکز SQS به اختلال نرم‌افزاری سیستم مالیاتی HMRC نیز اشاره کرده و توضیح داده است که این مشکل موجب جلوگیری از پرداخت آنلاین مالیت‌ها شد که طی چند دهه گذشته این نخستین بار در بروز مشکل برای سیستم مالیاتی آمریکا بود

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.