شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » بدون صرف هزینه روی ماه عکاسی کنید

به تازگی دوربینی روانه بازار شده که قابلیت گریم سوژه، ایجاد تصاویر متحرک و انتقال بی‌سیم تصاویر به رایانه را دارد.

به گزارش ال نت به نقل از کاسیو، این تکنولوژی که به نام داینامیک فوتو معروف است به عکاس این امکان را می دهد که با گرفتن یک عکس از سوژه و قراردادن آن در محیط های مختلف ، تصویری متحرک بسازد.
فرض کنید که عکسی ساده از سطح کره ماه دارید. به راحتی می توانید عکس کودک خود را بروی عکس قبلی قرار داده بصورتی که فرزند شما در حال حرکت بر روی سطح ماه باشد. ضمناً می توان با کوچک و یا بزرگ کردن افراد، جنبه فکاهی به عکس افزود. همه این ویژگی ها فقط و فقط توسط دوربین اجرا شده و بدون نیاز به کامپیوتر در مدت زمان کوتاهی آماده می گردد.
این دوربین که به نام h15 معروف است از تکنولوژی های دیگری هم برخوردار است و می تواند چهره را گریم کند و به تصویر بکشد. فقط کافیست که عکس بگیرید ، دوربین چهره شما را بصورت اتوماتیک شناسایی کرده و تمامی لک و پیس های صورت را برمی دارد بدون آنکه عکس حاصله غیر طبیعی و دستکاری شده جلوه نماید. تمامی اینها فقط در طول چند ثانیه انجام می پذیرد.
همچنین مصرف باطری این دوربین فوق العاده پایین است و به ازای هر یک بار شارژ کامل باطری می توان هزار نوبت عکس گرفت. دوربین های موجود در بازار که تقریبا از لحاظ قیمت با این دوربین برابری می کنند قابلیت گرفتن ۳۰۰ تا ۴۰۰ عکس را با یک بار شارژ کامل باطری را بیشتر ندارند.
این دوربین که محصول شرکت کاسیو است از تکنولوژی بی‌سیم نیز بهره می برد.براساس این تکنولوژی با نصب یک کارت در این دوربین می توان عکس های موجود در دوربین را بدون اتصال هیچ سیمی و از طریق شبکه بی‌سیم به کامپیوتر انتقال دارد.
همچنین در این دوربین بیش از ۴۰ سوژه مختلف برای عکاسی وجود دارد که می توانید با گرفتن عکس از سوژه، آن را در این محیط ها انتقال داد.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.