شما اینجا هستید >>خانه » Storage, آخرین بررسی ها, سخت افزار, لوازم جانبی » بررسی بلوری رایتر اکسترنال Plextor PX-LB950UE

خوب: اجرای روان فیلمهای بلوری، سرعت بالا

بد: قیمت بالا

پیشنهاد: اگر به یک بلوری رایتر اکسترنال با کارایی بالا نیاز دارید گزینه ای بهتر از پلکستور PX-LB950UE وجود ندارد اگرچه قیمت بالایی هم دارد.

 

 

اگر شما قصد اضافه کردن بلوری رایتر به رایانه خود به صورت اکسترنال را داشته باشید پلکستور PX-LB950UE گزینه مناسبی به نظر می رسد. اجرای فیلمهای بلوری از طریق پورت USB2.0 امکان پذیر است اما به سختی. اگر از پورت USB2.0 برای این کار استفاده کنید جلو، عقب کردن فیلمها با مشکل مواجه خواهد شد و کمی آزار دهنده است. پلکستور برای PX-LB950UE پورت USB3.0 و eSATA در نظر گرفته است تا بتوانید فیلمهای بلوری را بدون هیچ مشکلی تماشا کنید البته نباید فراموش کرد که برای این کار باید ۲۴۰ دلار بپردازید.

 

 

 

Media Transfer Rate
BD-R ۱۲X Maximum Write
BD-R DL ۸X Maximum Write
BD-RE / BD-RE DL     ۲X Maximum Write
BD-ROM SL / DL ۸X Maximum Read
DVD±R SL / DL ۸X Maximum
DVD+RW ۸X Maximum
DVD-RW ۶X Maximum
DVD-RAM ۱۲X Maximum
DVD-ROM ۱۶X Maximum Read
CD-R ۴۸X Maximum
CD-RW ۲۴x Maximum
CD-ROM ۴۸X Maximum

 

نرم افزار همراه PX-LB950UE خوب ولی آزار دهنده است. آزار دهنده از آن جهت که کاربر با تبلیغات و پیامهای به روز رسانی زیادی مواجه می شود. بسته نرم افزاری همراه این دستگاه CyberLink BD Suite است که شامل PowerDVD 9 برای اجرای فیلمهای بلوری و PowerDirector 7 برای ویرایش فیلم می شود.

 

 

 

PX-LB950UE کارایی خوبی از خود به نمایش گذاشت. در تست پخش فیلم بلوری  ما از طریق پورت USB3.0 و پورت eSATA پخش فیلم هیچ مشکلی نداشت و روان اجرا می شد. برای تست رایت ما ۲۲ گیگابایت اطلاعات را بر روی دیسک BD-R 6X رایت کردیم که ۲۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه به طول انجامید. که سرعت رایت حدود ۳۲ مگابایت در ثانیه یا ۲ گیگابایت در دقیقه می شود که معادل ۷X خواهد شد البته ما با سرعت ۱۲X رایت کردیم. گفتنی است که سرعت رایت در ابتدا کم بود ولی با گذشت زمان افزایش یافت. کارایی این درایو با درایوهای اینترنال برابری می کند.

 

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۶٫۹/۱۰ (۱۰ رای میانگین)
بررسی بلوری رایتر اکسترنال Plextor PX-LB950UE, 6.9 out of 10 based on 10 ratings
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.