شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » برنامه نویسان آندروید به جنگ گوگل می روند

یکی از برنامه نویسان سیستم عامل آندروید که از عملکرد گوگل طراح این سیستم عامل ناراضی است، اتحادیه‌ای به نام اتحادیه برنامه نویسان آندروید تاسیس کرده و از دیگر برنامه نویسان این سیستم عامل خواسته تا علیه گوگل اعتراض کنند.

به گزارش ال نت به نقل از وی تری، وی معتقد است که نحوه مدیریت گوگل بر بازار آنلاین آندروید درست نیست و اقدامات این شرکت بر ضد افرادی است که برای کاربران آندروید نرم افزار و برنامه می نویسند.
این افراد با راه اندازی یک وبلاگ اینترنتی از اینکه گوگل با برنامه نویسان آندروید مانند کشاورزان جزء در سیاره دیجیتال اختصاصیش برخورد می کند به شدت انتقاد کرده و هشدار داده اند که در صورت تداوم این وضعیت علاقه‌ای به همکاری با گوگل ندارند و این شرکت باید سیاست های منفعت طلبانه اش را در برخورد با برنامه نویسان ثالث تغییر دهد.
آنها تهدید کرده اند که اگر گوگل سهم لازم را از سود فروش برنامه های طراحی شده توسط آنان پرداخت نکند، ترجیح می دهند برای پلاتفورم‌ها و سیستم عامل های دیگر همراه برنامه ریزی کنند و عطای همکاری با گوگل را به لقایش ببخشند.
در حال حاضر گوگل بعد از کسر ۳۲ درصد مالیات سود جزیی را از محل فروش هر برنامه به نرم افزار نویسان ثالث پرداخت می کند که این مساله موجب اعتراض گسترده آنان شده است.
کارشناسان معتقدند این اقدامات گوگل به نفع دیگر شرکت‌های طراح سیستم های عامل مانند اپل، مایکروسافت و پالم تمام خواهد شد.

برچسب‌ها,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.