شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » تبلت با سیستم‌عامل ویندوز فون ۷

انعقاد قرارداد جدید بین دو شرکت ARM و مایکروسافت باعث گمانه‌زنی‌های فراوان کارشناسان در زمینه تولید محصولات الکترونیکی جدید مبتنی بر نسخه موبایلی سیستم‌عامل ویندوز شد.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد،‌ برخی کارشناسان در پی این جریان پیش‌بینی کرده‌اند که امضای این قرارداد می‌تواند به معنی تولید رایانه‌های لوحی و دستگاه‌های الکترونیکی قابل‌حمل جدید مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز یا ویندوزفون باشد؛ این در حالی است که برخی دیگر پیش‌بینی می‌کنند با این اتفاق کنسول بازی Xbox مایکروسافت کاملا متفاوت شود.
اما آنچه که بیشتر کارشناسان بر سر آن اتفاق نظر دارند، تولید رایانه لوحی مبتنی بر سیستم‌عامل "ویندوز فون ۷ " است. در حال حاضر رایانه لوحی iPad اپل بدون داشتن رقیب جدی در بازار حضور دارد و مورد پسند عموم کاربران قرار گرفته‌ است.
اما کارشناسان بر این باورند که مایکروسافت با عرضه نسل جدید رایانه‌های لوحی مبتنی بر سیستم‌عامل "ویندوز فون ۷ " قصد دارد عرصه را بر iPad تنگ کند.
شرکت مایکروسافت هم‌اکنون رابط کاربری ویژه‌ای را برای سیستم‌عامل "ویندوز فون ۷ " طراحی کرده است که Metro نام دارد. این رابط کاربری بسیار کامل طراحی شده است و می‌تواند در نسل جدید رایانه‌های لوحی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.