شما اینجا هستید >>خانه » مقالات ویژه » تبلت ها و هوشمند ها جایگزین تمام دستگاههای دیجیتال شده اند

 

ورود آیفون به عنوان اولین هوشمند خاص به عرصه زندگی، انقلابی در صنعت تکنولوژی دیجیتال به راه انداخت. سال ۲۰۰۳ بود که اپل، آیفون را بعد از آی پاد عرضه کرد و این دو محصول اپل را به عنوان شرکتی که مدت مدیدی در سراشیبی سقوط بود، نجات داد و هم اکنون بعد از گذشت ۸ سال باز هم به عنوان بزرگترین شرکت تکنولوژی و دیجیتال با ارزش بیش از ۲۲۰ میلیارد دلاری خود بعد از سالها مایکروسافت را به عقب رانده است. به راستی باید آیفون را پایه گذار سرزمین هوشمند ها دانست اما اکنون رقابت سختی در این سرزمین با وجود اندروید به عنوان پیشتاز اصلی، iOS و ویندوز فون برقرار شده است.

 

 

هوشمند ها ار هر نوعی که باشند زندگی امروزی را بر سکوی تکنولوژی قرار داده و دسترسی انسانها به شبکه جهانی اینترنت، مالتی مدیا و کتاب خوانی بسیار ساده تر کرده اند. هوشمند ها کاربردهای بسیاری دارند و هم اکنون نیز با ورود تبلت ها به زندگی بشر، به عنوان دستگاهی مرکب از همه دستگاههای قدیمی، باعث ایجاد انقلاب بزرگی در دسترسی انسانها به امکانات جدید شده اند.  

بدون شک ورود این دستگاهها، به دلیل کاربری بسیار ساده تر و قابلیت حمل آسان  و به عنوان ابزاری مورد نیاز، مورد استقبال بسیار زیاد مردم قرار گرفته و تا جایی پیش رفته اند که استفاده مردم از دستگاههای دیجیتال قدیمی را بسیار کمتر کرده است.

 

 

 

 

به گزارش ال نت به نقل از سی نت، نظر سنجی موسسه Prosper Mobile Insights از ۱۴۹ کاربر که ۴۱% مرد و ۵۹% آنها زن بوده و میانگین سنی آنها ۳۹ سال است   نتایج جالبی از جایگزینی هوشمندها و تبلت ها به جای دستگاههای قدیمی توسط مردم است.

 

به ترتیب زیر، درصد ها نشان دهنده میزان افرادی است که هوشمندها و تبلت ها را جایگزین دستگاههای مذکور کرده اند:

 

زنگ ساعت: ۶۱٫۱%

GPS:52.3%

دوربین دیجیتال: ۴۴٫۳%

تقویم دیجیتال: ۴۱٫۶%

تلفن: ۴۰٫۳%

پخش کننده موسیقی: ۳۷٫۶%

دوربین فیلمبرداری: ۳۴٫۲ %

روزنامه: ۲۸٫۲%

رادیو: ۲۷٫۵%

کامیپوتر، لپ تاپ: ۲۴٫۲%

دستگاه بازی: ۲۰٫۸%

کتاب: ۲۰٫۱%

اینترنت خانگی: ۱۹٫۵%

پخش کننده دی وی دی: ۱۴٫۱%

 

برای دریافت گزارش کامل به اینجا بروید.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.