شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » تبلت ویندوزی دل سپتامبر ۲۰۱۱ از راه می‌رسد

اخبار پیشین منتشر شده از سوی مدیران در حاکی از رایانه لوحی جدید ویندوزی این شرکت در فصل دوم امسال بود، اما خبرهای جدید منتشر شده از این شرکت نشان می‌دهد این رایانه لوحی تا قبل از سپتامبر ۲۰۱۱ وارد بازار نخواهد شد.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد، این رایانه لوحی که بر پایه سیستم‌عامل ویندوز ۷ تولید شده است، شامل نمایشگر لمسی ۱۰ اینچی می‌شود و دل هنوز تاریخ دقیق ورود آن به بازار را مشخص نکرده است.
شرکت دل این محصول را نخستین بار در فوریه ۲۰۱۱ معرفی کرد و توضیح داد که در فصل دوم سال جاری میلادی آن را به دست کاربران می‌رساند. اما نشریه فوربز به نقل از مدیران دل اعلام کرده است که این محصول در پاییز ۲۰۱۱ وارد بازار جهانی می‌شود.
شرکت دل قصد دارد که در ماه سپتامبر که همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها است، این رایانه لوحی را به صورت محدود روانه بازار کند و پس از آن در پاییز ۲۰۱۱ به صورت گسترده این محصول را به دست کاربران جهانی برساند.
هنوز به درستی علت اصلی تاخیر بیش از اندازه دل در عرضه رایانه لوحی مشخص نشده است. اما کارشناسان ورود این محصول مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز ۷ را تنگ شده عرصه بر iPad اپل می‌دانند.

برچسب‌ها, ,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.