شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » تغییرات مدیریتی در مایکروسافت کلید خورد

 مایکروسافت نیز در اندیشه ایجاد تغییرات مدیریتی و استفاده گسترده تر از مهندسان برجسته در پست های تخصصی است تا بتواند با رقبای نوظهور خود مقابله کند.

به گزارش ال نت به نقل از زد دی نت، استیو بالمر رئیس مایکروسافت که نگران قدرت گرفتن روز افزون گوگل و اپل است، قصد دارد برخی پست‌های مهم در مایکروسافت را در اختیار مهندسان قدیمی و معتمد بگذارد و استفاده از افرادی با دانش غیرمهندسی را کاهش دهد.
هدف از این اقدام افزایش تحرک و پویایی در بخش هایی دانسته شده که مایکروسافت در آنها از رقبای خود عقب تر است. از جمله این بخش ها می توان به ارائه سرویس های اینترنتی، پلاتفورمهای تلفن همراه و خدمات کلودکامپیوتینگ اشاره کرد.
بالمر همچنین اعلام کرده که به دنبال ایجاد تغییرات جدی در حوزه بازاریابی است و از جمله قصد دارد فروشگاه های فروش آنلاین را جدی تر بگیرد. این فروشگاه ها که توسط اپل برای اولین بار راه اندازی شدند، به سرعت مورد توجه قرار گرفتند و امروزه دهها شرکت فناوری دیگر در جهان هم فروشگاه های مشابهی را راه اندازی کرده اند.
انتظار می رود اولین موج از این تغییرات در بخش های ارائه جستجو و خدمات اینترنتی مشابه رخ دهد و دامنه آن به بخش های دیگر هم کشیده شود.

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.