شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » تلاش مایکروسافت برای اجبار کاربران به نصب مرورگر جدید

مایکروسافت قصد دارد با استفاده از قابلیت به روزرسانی خودکار در ویندوز کاربران را مجبور به نصب نسخه ۹ مرورگر اینترنتی IE کند.

به گزارش ال نت به نقل از آی تی ورلد، قرار است از امروز به تدریج مایکروسافت از طریق سرویس به روزرسانی ویندوز هشدارهایی را در این مورد برای کاربران ارسال کند. البته IE9 به گونه ای طراحی شده که تنها بر روی ویندوزهای ویستا و ۷ قابل نصب است و کاربران ویندوزهای قدیمی تر و از جمله ویندوز XP نمی توانند آن را بر روی رایانه های خود نصب نمایند.
پس از نصب IE9 بر روی ویندوزهای ۷ و ویستا IE8 و IE7 به طور خودکار از روی آنها پاک می شوند. البته کاربران برای آغاز فرایند نصب IE9 باید موافقت خود را اعلام نمایند.
مایکروسافت بارها تاکید کرده که IE9 از نظر سرعت، عملکرد و کارآیی بسیار برتر از ویندوزهای قبلی است و لذا بهتر است کاربران هر چه سریعتر استفاده از آن را آغاز کنند.
مایکروسافت نسخه ژاپنی IE9 را با تاخیر منتشر و عرضه کرده و علت آن را سونامی و زلزله در این کشور اعلام نموده است. قرار است این نسخه هفته آینده در دسترس علاقمندان قرار بگیرد و با تاخیر به برنامه به روزرسانی ویندوز اضافه گردد.

Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.