شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » تلفن‌همراه احتمال ابتلا به زانو درد را افزایش می‌دهد

در حالی که رابطه بین استفاده از تلفن‌همراه و ابتلا به اختلالات مغزی هنوز به درستی تایید نشده کارشناسان بر پایه مطالعات جدید خود دریافته‌اند که گفت‌وگو با این ابزار می‌تواند احتمال ابتلا به زانو درد را در افراد افزایش دهد.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد، کارشناسان بر پایه مطالعات جدید خود دریافته‌اند که زانودردهای ناشی از صحبت با تلفن‌های همراه به وسیله نوعی اختلال عصبی ایجاد می‌شود که این اختلال با خم کردن زانو به صورت نادرست به مدت زیاد صورت می‌گیرد که این حالت معمولا در جریان گفت‌وگوی طولانی با تلفن‌همراه یا نشستن نادرست پشت رایانه رخ می‌دهد.
پزشکان معتقدند، افرادی که به صورت مداوم از فناوری‌هایی مانند تلفن‌همراه و رایانه شخصی استفاده می‌کنند، بیش از دیگران در معرض ابتلا به زانودرد قرار می‌گیرند. اختلال عصبی یاد شده می‌تواند باعث ایجاد دردهای مزمن و دوره‌ای در قسمت زانو و انگشتان می‌شود و در برخی مواقع، عدم کارایی انگشتان و دست‌ها را بر اثر درد شدید به‌دنبال دارد.
به گفته پزشکان، زمانی که افراد با تلفن‌همراه صحبت می‌کنند زانوی آن‌ها معمولا در حالت نادرست خم شده و به صورت ثابت، در یک حالت قرار می‌گیرد و مفاصل به صورت ۹۰ درجه خم می‌شوند که تمام این موارد احتمال ابتلا به زانودرد را افزایش می‌دهد.

Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.