شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » جستجوی هوشمند برای گوشی‌های هوشمند

گوگل تایید کرده که سرویس گوگل اینستنت این شرکت از این پس برای کاربران گوشی‌های هوشمند هم در دسترس بوده و قابل استفاده است.

به گزارش ال نت به نقل از سی نت، این سرویس که چند ماهی بیشتر از راه اندازی آن نمی گذرد به گونه ای طراحی شده که پس از وارد کردن چند حرف از کلید واژه مورد نظر برای جستجو ادامه آن را حدس می زند و به کاربران پیشنهاداتی در این زمینه ارائه می کند.
از سوی دیگر نتایج جستجو هم در حین وارد کردن لغات و کلیدواژه ها به طور مرتب به روز شده و بر حسب لغات وارد شده یا انتخاب شده به روز شده و تغییر می کنند. گوگل پیش از این هم وعده داده بود که سرویس Instant از ماه سپتامبر بر روی گوشی های هوشمند در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
با توجه به اینکه تایپ کردن با استفاده از گوشی های هوشمند عمل وقت گیر و خسته کننده ای است، انتظار می رود سرویس یاد شده بر روی این گوشی ها با استقبال بیشتری مواجه شود.
البته باید توجه داشت که با توجه به قدرت سخت افزاری محدودتر گوشی ها‌، سرعت این سرویس بر روی آنها پایین تر است. گوگل مدعی است این سرویس با تجزیه و تحلیل میلیون ها داده جستجو شده انجام می شود و از دقت مناسبی برخوردار است.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.