شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » حضور واقعی انسان در دنیای مجازی

نتایج حاصل از یک مطالعه جدید حاکی از آن است که انسان می تواند در مواجه با دنیای مجازی یک بدن کاملاً مجازی را در اختیار بگیرد تا تمام اتفاقات موجود در این فضا را به طور کامل احساس کرده و آن‌ها را لمس کند.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد، این اتفاق می‌تواند در دنیای بازی‌های مجازی نیز رخ دهد و کاربر خود را به طور کامل در دنیای مجازی ببیند و اتفاقات رخ داده در آن را لمس کند.
کارشناسان برای به دست آوردن این نتایج یک مرد را مورد مطالعه قرار دادند و عینک مخصوصی را روی چشمان او گذاشتند تا به صورت مجازی یک سناریو را مشاهده کند.
در این سناریو این مرد نقش دختری را داشت که با مادر خود مواجه می‌شد. مادر در برخورد اول شانه‌های دختر خود را فشرد.
زمانی که این جریان در حال اتفاق افتادن بود، یک نفر در دنیای واقعی شانه‌های شخص مورد آزمایش را فشرد. پس از این، در سناریوی مجازی مادر سه بار با صدای بلند به دختر خود سیلی زد.
فرد شرکت کننده در این بررسی به هنگام بروز هر یک از اتفاقات سناریوی مجازی، از خود عکس‌العمل فیزیکی نشان داده است. کارشناسان اعلام کردند که ضربان قلب این فرد در جریان مواجه شدن با هر یک از اتفاقات سناریوی مجازی کندتر شده است که این اتفاق در جریان مواجه شدن با اتفاقات و حملات دنیای واقعی نیز رخ می‌دهد.
کارشناسان هم‌اکنون با انجام مطالعات بیشتر در تلاشند تا این فرآیند را برای بازی‌های رایانه‌ای نیز مورد استفاده قرار دهند
.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.