شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » حقه جدید هکرها برای کلاهبرداری آنلاین

همزمان با افزایش خریدهای اینترنتی سال نوی میلادی، کلاهبرداران دنیای مجازی برای فریب کاربران سایت آمازون به شیوه جدیدی متوسل شده اند.

به گزارش ال نت به نقل از سی نت، شرکت امنیتی GFI Software که موفق به شناسایی این حقه شده می گوید: هکرها با استفاده از برنامه‌های رایگان موجود در اینترنت رسیدهای خرید از سایت آمازون در فرمت HTML طراحی می کنند و با ایمیل کردن این رسیدها برای انبوهی از کاربران مدعی می شوند که آنها محصولی را از آمازون خریداری کرده اند و این رسید نشان می دهد که آنها هزینه خریدشان را نپرداخته اند.
در مواردی این رسیدها برای خرده فروشانی ارسال شده که معمولاً خریدهای گسترده ای از سایت آمازون انجام می دهند. هنوز مشخص نیست این حملات تا چه حد خسارت به همراه داشته است. با توجه به اینکه این رسیدها شباهت زیادی به رسیدهای واقعی و اصل شرکت آمازون دارد، بسیاری از کاربران با مشاهده آن فریب می خورند.
شرکت امنیتی که این حقه را شناسایی کرده می گوید اطلاعات لازم برای مقابله با این حملات را در اختیار سایت آمازون قرار داده است. البته این رسیدهای تقلبی فاقد برخی جزئیات هستند که در رسیدهای واقعی سایت آمازون وجود دارد.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.