شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » دستگاه‌های پخش “بلو-ری “ارزان می‌شود

به دنبال افزایش محبوبیت و کاربرد دیسک‌های Blu-ray و گسترش تولید و عرضه دستگاه‌های پخش این دیسک‌ها، احتمال می‌رود قیمت‌ آن‌ها ارزان‌تر شود.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد، میانگین قیمت دستگاه‌های پخش دیسک‌های Blu-ray به میزان قابل‌ملاحظه‌ای کاهش یافته و این دستگاه‌ها هم‌اکنون با قیمت ۲۰۰ دلار فروخته می‌شود.
به دنبال افزایش محبوبیت و کاربرد دیسک‌های Blu-ray و گسترش تولید و عرضه دستگاه‌های پخش این دیسک‌ها، احتمال می‌رود که قیمت‌ آن‌ها ارزان‌تر شود.
بر اساس گزارش جدید منتشر شده اعلام شده است که در آینده نزدیک قیمت هر یک از دستگاه‌های پخش دیسک‌های Blu-ray به کمتر از ۹۹ دلار برسد.
طبق گزارش منتشر شده در سایت اینترنتی Blu-ray.com، کارخانه‌های چینی هم‌اکنون در تلاشند تا وارد بازار دستگاه‌های پخش ویدیویی باکیفیت شوند و این توسعه به این معنی خواهد بود که قیمت این محصولات به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت.
"انجمن دیسک Blu-ray " به تازگی اعطای مجوز فناوری این دیسک‌ها را به چین آغاز کرده و این موضوع باعث شده است تا "مارک لیتان " مدیر بازاریابی سامسونگ عرضه دستگاه‌های پخش دیسک‌های Blu-ray با قیمت ۹۹ دلار را امری قریب‌الوقوع بداند.
عرضه این دستگاه‌ها با قیمت ۱۰۰ دلار می‌تواند یک اتفاق خوشبینانه محسوب شود که البته در این میان، "استفن بیکر " یکی از کارشناسان موسسه تحقیقاتی NPD Group نیز به این کاهش قیمت اشاره کرده است.
بیکر در این خصوص توضیح داده است: «شاید "جمعه سیاه " همان روزی باشد که شما شاهد کاهش قابل‌ملاحظه قیمت این دستگاه‌ها خواهید بود»
.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.