شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » دستگاه کتابخوان الکترونیکی با خاصیت کتاب‌های کاغذی

شرکت اسوس در حال تولید محصول جدیدی با نام eee-Book است که شامل دو نمایشگر مجزای رنگی می‌شود و به کاربر امکان می‌دهد دستگاه را مانند کتاب‌های کاغذی باز کردن و صفحات موجود در آن را مانند کتاب‌های معمولی ورق بزند.

به گزارش ال نت به نقل از الکترونیستا، به دنبال رونق گرفتن بازار جهانی دستگاه‌های کتابخوان الکترونیکی، شرکت اسوس نیز قصد ورود به این بازار را دارد. این شرکت در حال تولید محصول جدیدی با نام eee-Book است که شامل دو نمایشگر مجزای رنگی می‌شود و به کاربر امکان می‌دهد دستگاه را مانند کتاب‌های کاغذی باز کردن و صفحات موجود در آن را مانند کتاب‌های معمولی ورق بزند.
برای این دستگاه قابلیت‌های ارتباطی ۳G و Wi-Fi و همچنین پشتیبانی از کارت حافظه در نظر گرفته شده است و کاربر در آن می‌تواند از طریق سیستم Skype، تماس‌های صوتی و تصویری خود را به صورت اینترنتی انجام دهد.
نمایشگرهای تعبیه شده روی این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربر می‌توانند یکی از آن‌ها را برای گشت و گذارهای اینترنتی و دیگری را برای خواندن کتاب‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار دهد. یکی از این دو نمایشگر می‌تواند صحفه‌کلید مجازی را نیز ارایه دهد تا امکان تایپ متن هم برای کاربر فراهم شود.
این محصول که قرار است از سال آینده وارد بازار شود، ۱۶۵ دلار قیمت دارد
.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.