شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » رئیس اوراکل در راه دادگاه

لاری الیسون رئیس و بنیانگذار شرکت اوراکل که درگیر یک منازعه حقوقی با شرکت SAP است، قصد دارد روز جمعه شخصاً در دادگاه حاضر شود.

به گزارش ال نت به نقل از وی تری،‌ این دو شرکت مدت طولانی است که به علت اختلافات شدید تجاری و کاری با یکدیگر درگیر هستند. TomorrowNow که یکی از شرکت های تابع SAP است از سوی اوراکل متهم به سرقت اطلاعات حساس از وب سایت اوراکل شده است. مقامات اوراکل می گویند که TomorrowNow از سرقت و مطالعه این اطلاعات بسیار سود برده و توانسته فرایندهای کاری جدیدی را برای خودش ترسیم کند.
این شرکت به علت همین سرقت اطلاعات خواستار دریافت ۲٫۳ میلیارد دلار خسارت از شرکت نرم افزاری آلمانی SAP شده است. پیش از این SAP پذیرفته بود که برای حل و فصل این مساله ۱۲۰ میلیون دلار به اوراکل بپردازد، اما اوراکل این رقم را بسیار ناچیز دانسته و آن را نپذیرفته بود.
با توجه به اینکه لئو آپوتکر رییس جدید HP‌ در زمان وقوع این تخلف در شرکت SAP مسئولیت داشته و HP و اوراکل دو رقیب جدی تجاری محسوب می شوند می توان این فرض را هم پذیرفت که اوراکل با تعقیب این شکایت به طور غیر مستقیم به دنبال تخریب رقیب دیرینه خود هم هست.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.