شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » رضایت کاربران ویندوز فون ۷ بیشتر از رضایت کاربران اندروید و کمتر از کاربران iOS

 

ویندوز فون ۷ مایکروسافت در بازار درصد چندانی از فروش گوشیهای هوشمند را ندارد اما درصد رضایت کاربران ویندوز فون ۷ از سیستم عامل گوشیهایشان آنقدرها هم بد نیست.

به گزارش ال نت به نقل از زد دی نت بر اساس نتایج تحقیقات چنج ویو ریسرچ ۷۰ درصد کاربران سیستم عامل  iOS رضایت بالایی از سیستم عامل گوشی خود دارند در حالی که این عدد برای برای کاربران اندروید شامل تنها ۵۰ درصد می شود. اوضاع برای ویندوز موبایل از این هم بدتر است و تنها ۲۷ درصد کاربران ویندوز موبایل از سیستم عامل گوشی خود راضی هستند و کاربران سیستم عامل بلک بری تنها ۲۶ درصدشان از سیستم عامل گوشی خود راضی هستند.

 

 

اما این تمام ماجرا نیست اگر ویندوز فون ۷ را از سایر نسخه های ویندوز موبایل جدا کنیم، مایکروسافت صعود خیره کننده ای در جدول خواهد داشت. ۵۷ درصد کاربران ویندوز فون ۷ از سیستم عامل گوشی خود رضایت بالایی دارند و این عدد برای نسخه های قدیمیتر ویندوز موبایل ۱۴ درصد است.

 

 

با اینکه ویندوز فون ۷ فروش چندانی نداشته است اما درصدی از کاربرانش که احساس رضایت بالایی از این سیستم عامل دارند از سیستم عامل بسیار محبوب این روزهای بازار یعنی اندروید هم بیشتر است. مدیران مایکروسافت اگرچه پول زیادی از این سیستم عامل درنیاورده اند اما کارشان چندان هم بد نبوده است و می توانند به روزهای آتی امیدوار باشند.

Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.