شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » رکود بازار سیم‌کارت در آخرین ماه فصل پاییز

بازار سیم‌کارت روزها آرامی را سپری می کند و خبری از هیاهو و نشاط در این بازار اشباع شده نیست و پیش بینی می شود این بازار تا پایان پاییز تحول خاصی را تجربه نکند.
به گزارش  ال نت به نقل ازخبرگزاری فارس، با وجود تلاش اپراتورهای موبایل برای ایجاد جنب و جوش در بازار سیمکارت و ارائه طرح های تشویقی به نظر می رسد این بازار اشباع شده دیگر هیجان گذشته خود را بازنیابد و کاهش تقاضا برای انواع سیمکارت روز به روز بر بی رونقی بازار بیافزاید.
فروشندگان بازار تلفن همراه با اشاره به جنب و جوش مقطعی بازار در هفته های اخیر که مربوط به ارائه سیمکارتهای ۱۰ هزار تومانی همراه بود، معتقدند که در هفته های آتی شاهد برون رفت از رکود فعلی در حوزه خرید و فروش سیمکارت نخواهیم بود.
هم اکنون سیمکارتهای دائمی همراه اول بدون نوسان قیمت در بازار معامله می شود و تلاش فروشندگان بیشتر معطوف به خرید و فروش سیمکارت های رند و شماره مرتب است.
سیمکارت دائمی کد "1 " همراه اول که نوع صفر آن در بازار موجود نیست بین ۵۷۰ تا ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود اما بیشترین تقاضای این کد مربوط به شماره های رند و مرتب آن است که چندین برابر این رقم قیمت دارد.
فروشندگان ، سیمکارت های صفر همراه اول را با کد های "2 " ، "3 " و "4 " به ترتیب به قیمت ۶۴۰ ، ۵۷۰ و ۴۰۵ هزار تومان می فروشند که قیمت خرید این کدها حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان پایین تر است .
همچنین سیمکارت های صفر با کدهای "5 "، "6 "، "7 " و "8 " نیز به ترتیب با حدود قیمت ۳۸۵، ۳۶۵ ، ۳۴۵ و ۳۰۵ هزار تومان در بازار آزاد فروخته می شوند.
در همین حال قیمت فروش سیمکارت های کارکرده کدهای "2 "، "3 "، "4 "، "5 "، "6، "7 " و "8 " نیز به ترتیب حدود ۳۸۵، ۳۲۰، ۲۶۵، ۲۵۰، ۲۴۰ ، ۲۲۰ و ۲۱۰ هزار تومان تخمین زده شده است.
در بازار سیمکارتهای اعتباری فروشندگان سیمکارتهای ۹۱۹ همراه اول را حدود ۱۰ هزارتومان می فروشند و سیمکارتهای اعتباری ایرانسل ۵ هزار تومان و تالیا ۷ هزار تومان است.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.