شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » ریم ۲۰۰۰ کارمند خود را اخراج کرد

اپل و اندروید در انتها اولین رقیب خود را رسما به زانو درآوردند.

سی نت:  کمپانی کانادایی Research In Motion یا RIM تولید کننده هوشمندهای بلک بری امروز رسما علام کرد طبق "برنامه بهینه سازی هزینه ها" 2000 کارمند خود را در سراسر جهان اخراج خواهد کرد! ریم اعلام کرده است کارمندان خود در امریکا و چند کشور دیگر را این هفته و دیگر اقصی نقاط جهان را تا هفته آینده اخراج خواهد کرد. ریم این اقدام را یک "حرکت محتاطانه و لازم برای موفقیت های طولانی مدت این شرکت" دانسته است.

ریم در چند وقت اخیر عملکرد خوبی نداشته است و طبق گفته رسمی معاون مدیرعامل این شرکت Jim Balsillie به سهامداران، سال مالی ۲۰۱۲ یک سال نا امید کننده خواهد بود. البته او همچنان معتقد است ریم با داشتن سرمایه نقدی ۳ میلیارد دلاری هنوز یک ابرکمپانی و یک تولید کننده قدرتمند در این زمینه است. ریم در کوارتر اول امسال مالی خود نسبت به سال گذشته با درآمد ۴٫۹ میلیارد دلاری، حدود ۱۲% کاهش درآمد از فروش محصولات خود را تجربه میکند.

در بازه زمانی آخرین کوارتر سال مالی گذشته این شرکت، ریم تنها ۵۰۰ هزار تبلت پلی بوک و ۱۳٫۲ میلیون هوشمند بلک بری فروخته است که در قیاس با اپل و فروش ۹٫۲۵ میلیون آی پد و ۲۰٫۳۴ میلیون آیفون ناچیز به نظر میرسد.

 

برچسب‌ها, ,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.