شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » سایت‌های خبری و رسانه‌ها؛ هدف جدید هکرها

هکرها که از اطلاع رسانی سایت های خبری و رسانه ها در مورد اقدامات خلافکارانه خود عصبانی هستند، این بار آنها را هدف گرفته اند.

به گزارش ال نت به نقل از سی نت، مطالعات انجام شده در این زمینه در دانشگاه هاروارد نشان می دهد که هکرها معتقدند سایت های خبری و اطلاع رسانی مانعی مهم بر سر راه موفقیت آنها هستند و لذا در سال ۲۰۱۰ به طور گسترده حملاتی را بر ضد آنها طرح ریزی کردند.
مهم ترین نوع حمله ای که بر ضد این سایت ها صورت گرفت، حملات موسوم به DOS بود که وب سایت هایی خبری مشهوری را برای مدت چند ساعت تا حتی چند روز از کار انداخت. در مجموع در سال ۲۰۱۰ بیش از ۴۵ وب سایت و سازمان خبری و واطلاع رسانی مشهور از این حملات آسیب دیدند.
۶۲ درصد سایت های خبری که در این بررسی شرکت داشتند، اذعان نمودند که مورد حمله قرار گرفته اند و ۲۴ درصد هم گفته اند به آنها حمله‌ای صورت نگرفته است. مجموع حملاتی که از سال ۱۹۹۸ به وب سایت های خبری صورت گرفته ۳۲۹ نوع جمله بوده که ۸۱۵ وب سایت را هدف گرفته است.
تنها در فاصله سپتامبر ۲۰۰۹ تا آگوست ۲۰۱۰ معادل ۱۴۰ حمله بر ضد ۲۸۰ سایت انجام شده که افزایش ناگهانی این حملات را نشان می دهد.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.