شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » علاقه زیاد نوکیا برای همکاری با مایکروسافت

به گزارش ال نت به نقل از سی نت،  مدیر نوکیا توضیح داد که هیئت مدیره این شرکت فنلاندی از قبل پیش‌بینی کرده‌اند که اعلام خبر همکاری مایکروسافت و نوکیا برای استفاده از ویندوز فون ۷ در نسل جدید گوشی‌های این شرکت می‌تواند کاهش محبوبیت نوکیا در بازار جهانی را به دنبال داشته باشد اما آن‌ها از قبل خود را برای این اتفاق آماده کرده و بر این اساس می‌کوشند با برنامه‌ریزی‌های جدید خود این مشکل را حل کنند. 
مدیرعامل نوکیا اظهار داشت که مدیران ارشد این شرکت اصرار فراوانی بر ادامه روند همکاری مایکروسافت و نوکیا دارند و معتقدند که از سال ۲۰۱۲ میلادی مشکلات مربوط به کاهش محبوبیت نوکیا در بازار جهانی از بین خواهد رفت. 
"جو هارلو " مدیر مرکز تولیدکننده گوشی‌های هوشمند نوکیا در این خصوص توضیح داد که آغاز تولید گوشی‌های هوشمند مبتنی بر ویندوز فون ۷ کار آسانی است. 
به گفته وی، کار دشوار در این زمینه استفاده از ویندوز فون ۷ و حفظ محبوبیت سیمبین در بازار جهانی است. 
هارلو بر این باور است که ظرف دو سال آتی از محبوبیت سیستم‌عامل نوکیا نزد کاربران جهانی کاسته می‌شود و بر این اساس ویندوز فون ۷ باید جایگزین آن شود. 
"استیفن ایلاپ " مدیرعال نوکیا نیز در این خصوص توضیح داده است که انعقاد قرارداد همکاری آن‌ها با مایکروسافت می‌تواند فرصت‌های مالی جدیدی را پیش‌روی آن‌ها به وجود آورد. 
وی معتقد است که این همکاری می‌تواند درآمدهای قابل ملاحظه‌ای را برای نوکیا به همراه بیاورد. 

برچسب‌ها,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.