شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » لیدی بلانش آیفون ۴

 

 

پیشتر در بخش اخبار مطالبی در مورد گوشیها مختلف مزین شده با طلا و الماس منتشر کرده ایم.

 به گزارش ال نت به نقل از سی نت اخیرا کمپانی سویسی گرسو که در زمینه ساخت وسایل ارتباطی لوکس فعال است مدل لیدی بلانش آیفون ۴ را عرضه کرده است.

در این گوشی خبری از الماس، طلا و دیگر فلازات گران بها نیست و تنها ساعت وکریستال به آن افزوده شده است. شاید از خود بپرسید ساعت اضافه به چه کاری می آید در حالیکه خود گوشی ساعت دارد؟ پاسخ ساده است. شما ۷۰۰۰ دلار پول اضافی دارید که می خواهید خرج کنید.

برای آنکه فکر نکنید پولتان را دور ریخته اید، گرسو به شما می گوید که ساخت چرخ دنده های ساعت به تنهایی چند صد ساعت زمان برده است. سه ساعت به کار رفته در لیدی بلانش به صورت پیش فرض بر روی زمانهای نیویورک، لندن و مسکو تنظیم شده است. بله ساعت تهران وجود ندارد که آن هم اهیمت چندانی ندارد ساعت خود گوشی را برای تهران تنظیم کنید.

سه محفظه دیگر طراحی شده برای گوشی حاوی مقداری کریستال سواروسکی است که به سادگی در محفظه خود بازی می کنند. شما می توانید به دوستانتان بگویید که الماس هستند احتمالا کسی متوجه نخواهد شد.

اعلام شده است که این ساعتها برای ۱۰ سال فعالیت خواهند کرد و به عبارتی باتری آنها ۱۰ سال عمر دارد. پس از ۱۰ سال شما می توانید مدل لیدی بلانش آیفون ۱۴ را بخرید.

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.