شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » مکالمه با دو زبان مختلف بدون نیاز به مترجم

از این پس کاربران آشنا به دو زبان انگلیسی و اسپانیولی بدون اینکه نیازی به مترجم داشته باشند می توانند به طور آنی با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

به گزارش ال نت به نقل از اینفورمیشن ویک، به تازگی برنامه مترجم خاصی برای کاربران سیستم عامل آندروید ارائه شده که رابط کاربری پیشرفته آن به کاربران امکان می دهد به زبان مادری خود (انگلیسی یا اسپانیولی) با طرف مقابل صحبت کنند. این نرم افزار به طور خودکار اظهارات هر یک از دو طرف را به زبان آشنا برای طرف دیگر ترجمه کرده و مکالمه ترجمه شده را به وی تحویل می دهد.
نسخه اولیه این برنامه در دسامبر سال ۲۰۰۹ عرضه شده بود که دارای نواقص قابل توجهی بود. اما نسخه جدید رابط کاربری بهتری دارد و با نمایشگرهای کوچک بیشتر تناسب دارد.
ترجمه ها هم در این نسخه کیفیت بهتری دارد و درصد خطا و اشتباه در آن کمتر است. این نرم افزار با دقت بیشتری می تواند کلمات و اصطلاحات را ترجمه کند و در حالت مکالمه کافی است کاربر زبان مورد نظر خود را برای میکروفون مشخص کند.
در ادامه در زمان صحبت کردن سرویس مترجم گوگل اظهارات فرد را ترجمه کرده و به زبان مادری فرد مخاطب برای او بیان می کند. لذا هر فرد محتوای مکالمات را به زبان مادریش دریافت می کند.
قرار است در آینده زبان های بیشتری توسط این سرویس مورد پشتیبانی قرار بگیرند. اما این کار مدت زمان قابل توجهی به طول می انجامد. سرویس ترجمه گوگل هم اکنون از ۵۳ زبان پشتیبانی متنی و از ۱۵ زبان پشتیبانی صوتی می کند
.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.