شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » موتورولا ویندوز فون ۷ را به تمسخر گرفت

مدیر شرکت موتورولا با کم اهمیت دانستن تاثیر سیستم عامل ویندوز فون ۷ بر بازار گوشی های هوشمند عرضه آن را بسیار دیرهنگام دانست.

به گزارش ال نت به نقل از کامپیوترورلد، این اظهارنظرها نشان می دهد که شرکت موتورولا هیچ برنامه ای برای استفاده از این سیستم عامل بر روی گوشی های هوشمند خود ندارد و اصولاً ارزش چندانی برای سیستم عامل همراه مایکروسافت قائل نیست.
کریستی ویات معاون واحد نرم افزار و خدمات موتورولا هم که در کنگره جهانی موبایل در بارسلونای اسپانیا حاضر شده بود، گفت: ما در حال حاضر در همه گوشی های هوشمند خود از سیستم عامل آندروید به طور ۱۰۰ درصد استفاده می کنیم و البته من نمی گویم که هرگز از تولیدات مایکروسافت استفاده نمی کنیم، اما فعلاً هیچ برنامه ای در این زمینه نداریم و به این کار علاقمند هم نیستیم.
وی کارکرد ویندوز فون ۷ را پایین تر از حد انتظار دانست و تاکید کرد: مایکروسافت بسیار دیر وارد عرصه رقابت در این زمینه شده است.
ویات افزود: ما در زمینه استفاده از سیستم عامل هایی که متن باز نباشند نگرانی های جدی داریم و دیگر از پلاتفورم های بسته استقبال نمی کنیم. پلاتفورم های متن باز حق انتخاب گسترده ای را در اختیار شرکت ها، برنامه نویسان و کاربران می گذارند.

Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.