شما اینجا هستید >>خانه » مقالات ویژه » هکر ۲۱ ساله ایرانی جهان را شوکه کرد

در پی اقدام ناباورانه یک جوان ایرانی برای رمزگشایی گواهینامه های امنیتی جهان ، این فرد در یک نامه ای به جهان طریقه هک کردن و رمزنگاری این گواهینامه را بازگو کرد وی موفق به رمزگشایی الگوریتم گواهینامه های SSL شده که این نفوذ وی با تعجب و موج خبری وسیعی در رسانه های خارجی همراه شده است.

این هکر که پس از رمزگشایی در نامه ای بلند به جهان نوشته که بدون کمک فرد یا سازمانی است و به تنهایی این کار را انجام داده است ذکر کرده من هکری هستم با تجربیات هزاران هکر ، و برنامه نویسی هستم با تجربیات هزاران برنامه نویس، این هکر همچنین خود را مستقل از ارتش سایبری ایران دانسته و نوشته که من هیچ ارتباطی با این گروه نداشته و فعالیت خود را به صورت مستقل انجام می دهم.

در این نامه که به زبان انگلیسی انتشار داده شده جوان ایرانی کار خود را توضیح داده و رمز نگاری الگوریتم امنیتی را از طریق جعل امضای دیجیتال ذکر می کند و می گوید این اقدامی متقابل برای بدافزار استاکس نت بود که امریکا و اسراییل تولید کردند بود .

این هکر در آخر افرادی که با جمهوری اسلامی ایران تضاد و دشمنی دارند را مورد خطاب قرار داده و آنها را فاقد حریم شخصی و امنیت در فضای مجازی می داند .
  لازم به ذکر است متن نامه انگلیسی این فرد که در اختیار عموم است تاکنون ۱۰۰ هزار بار دیده شده است.

نامه وی را میتوانید در لینک زیر بخوانید:

http://pastebin.com/74KXCaEZ

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۸٫۵/۱۰ (۲ رای میانگین)
هکر ۲۱ ساله ایرانی جهان را شوکه کرد, ۸٫۵ out of 10 based on 2 ratings
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.