شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » “ویندوز ۸ ” سال ۲۰۱۲ در بازار

بعد از گمانه زنی های بسیار در مورد زمان عرضه نسخه جدید سیستم عامل ویندوز شرکت مایکروسافت، سرانجام مشخص شد که این نسخه از ویندوز در سال ۲۰۱۲ در دسترس خواهد بود.

به گزارش ال نت به نقل از آی فور یو، ویندوز ۸ بعد از عرضه ویندوز موفق ۷ روانه بازار می شود و لذا کارشناسان معتقدند اگر مایکروسافت در انتظار استقبال خوب از این سیستم عامل است، چاره ای ندارد جز اینکه این سیستم عامل را با امکانات کافی و متنوع در دسترس علاقمندان قرار دهد.
در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های مربوط به تولید این سیستم عامل به پایان رسیده و طراحی مؤلفه های مختلف ویندوز ۸ آغاز شده است، هر چند در این زمینه خبر چندانی منتشر نشده است.
برخی اطلاعات منتشر شده در این زمینه حاکی است که ویندوز ۸ مجهز به امکاناتی خاص برای خرید نرم افزار و یک فروشگاه آنلاین کامل خواهد بود و این امکانات مشابه با App Store شرکت اپل است که سالها است از طریق سیستم عامل مک به سادگی در دسترس است.
به نظر می رسد مایکروسافت که از طولانی شدن فاصله عرضه نسخه های جدید ویندوز متضرر شده این بار قصد دارد تجربه تلخ گذشته را تکرار نکند و ویندوز جدید را به فاصله سه سال بعد از عرضه ویندوز قبلی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد
.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۷٫۵/۱۰ (۲ رای میانگین)
"ویندوز ۸ " سال ۲۰۱۲ در بازار, ۷٫۵ out of 10 based on 2 ratings
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.