شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » یک هرزنامه نویس با سواستفاده از کاربران فیس‌بوک ۸۷۳ میلیون دلار به جیب زد

آدام گوربوز هرزنامه نویسی است که با سواستفاده از کاربران فیس بوک بیش از ۸۷۳ میلیون دلار به جیب زده است، اما علیرغم محکومیت در دادگاه می گوید حتی یک سنت هم جریمه نخواهد پرداخت.

به گزارش ال نت به نقل از کامپیوتر ورلد، ‌وی که در شهر مونترال کانادا زندگی می کند از سوی دادگاه ایالت کبک به علت ارسال بیش از ۴ میلیون هرزنامه که برخی از آنها حاوی محتوای نامناسب هم بوده اند به پرداخت جریمه محکوم شد.
وی اکثر هرزنامه های خود را برای کاربران سایت فیس بوک ارسال کرده بود و با ترغیب انها به خرید کالاهایی که برای خود تبلیغ می کرد توانسته بود مبالغ کلانی به جیب بزند. وی در اظهارنظری گفته است از آنجا که به تازگی ورشکست شده است قصد ندارد حتی یک پول سیاه به فیس بوک بپردازد.
وی با انجام حملات فیشینگ کلمات عبور کاربران فیس بوک را می دزدید و از آن برای انجام حملات بوت نت و هک اطلاعات کاربران فیس بوک هم سواستفاده می کرد و بدون اجازه کاربران از طریق حساب های کاربری انها میلیون ها هرزنامه را برای افراد مختلف ارسال می کرد و همین مساله موجب می شد تا دیگر افراد که تصور می کردند این هرزنامه ها از طریق دوستانشان ارسال شده به محتوای انها اطمینان کنند و کالاهای تبلیغ شده را خریداری کنند
.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.