شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » پلتفورم کلود آی‌بی‌ام آغاز به کار کرد

شرکت آی بی ام که به طور جدی در حوزه ارائه خدمات کلود سرمایه گذاری کرده، پلتفروم جدیدی موسوم به اسمارت کلود را راه اندازی کرده است.

به گزارش ال نت به نقل از زد دی نت، این پلتفورم به شرکت های تجاری و صاحبان مشاغل کمک می کند تا به انواع خدمات کلود دسترسی داشته باشند و فعالیت های خود را تسریع کنند. انتقال و تبادل ایمن داده ها بدون نگرانی از نفوذ هکرها و ویروس نویسان از جمله دیگر مزایای این نوع سرویس هاست.
به منظور ترغیب شرکت ها به استفاده از این پلاتفورم آی بی ام دو سرویس را نیز بر مبنای پلاتفورم یاد شده ارائه می دهد. این سرویس ها به ترتیب Enterprise و Enterprise + نام دارند .
مدیران شبکه ها با استفاده از این خدمات می توانند به راحتی به سرورهای مورد نظر دسترسی پیدا کنند و سپس آنها را بر طبق علائق و نیازهایشان پیکربندی، مدیریت و نگهداری کنند.
کاربرانی که به سرویس های ایمن تر و با امکانات بیشتر برای مدیریت نیاز داشته باشند می توانند از سرویس Enterprise + استفاده کنند که دارای قابلیت های بیشتر و متنوع تری است. سازگاری کامل با پلاتفورم های X86 و IBM Power system از جمله دیگر امکانات این مجموعه است.

برچسب‌ها,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.