شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » چین بزرگترین تولیدکننده ابزار هک در جهان

کارشناسان امنیتی اعلام کردند چین به عنوان مرکز اصلی هک و تخلفات اینترنتی دنیا در جریان تولید نرم‌افزارها و ابزارهای پیچیده وابسته به جرایم رایانه‌ای نیز پیشتاز است و حجم گسترده‌ای از این ابزارها را با قابلیت‌های مختلف تولید می‌کند.

به گزارش ال نت به نقل از پی‌سی‌ورلد، بسیاری از ابزارهای هک و تخلفات اینترنتی که هم‌اکنون موجودند، با قیمت پایین فروخته می‌شوند، سازگاری بالایی با خواسته‌های کاربر دارند، استفاده از آن‌ها آسان است و البته بیشترشان در کشور چین تولید می‌شوند.
بیشتر کاربرانی که در ماه‌های اخیر ابزارهای هک و کلاهبرداری اینترنتی را به کار برده‌اند، در کشور چین مستقر بوده‌اند. اما کارشناسان هم‌اکنون استفاده از این نرم‌افزارها در عرصه وسیع‌تری را پیش‌بینی می‌کنند.
"وال اسمیت " مؤسس شرکت امنیتی Attack Research بر این باور است که هکرهای چینی این روزها در حال تولید نرم‌افزارهای مخربی هستند که در ظاهر شباهت زیادی به ابزارهای کاربردی تجاری دارند. این نرم‌افزارهای تقلبی شامل شماره مربوط به نسخه، تبلیغات محصول و قرارداد مربوط به کاربر خانگی با ضمانت‌نامه ۲۴ ساعته می‌شوند.
 "آنتونی لای " یکی از کارشناسان گروه تحقیقات امنیتی Valkyrie-X نیز توضیح داد که بر خلاف آمریکا، خرید و فروش نرم‌افزارها و ابزارهای هک در کشور چین به صورت آزاد و بدون هرگونه مشکلی صورت می‌گیرد که این مسئله باعث رونق این بازار شده است.

برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.