شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » کاهش قیمت هوشمندهای ویندوز فون تا ۱۰۰ دلار

مدیر کل بخش ویندوز فون مایکروسافت در کنفرانس خبری در برابر بیش از ۱۵ هزار نفر در لس آنجلس اعلام کرد قیمت هوشمندهای ویندوز فون سال دیگر به نصف قیمت کنونی کاهش خواهد یافت.

به گزارش ال نت به نقل از سی نت، اندی لیز اعلام کرد سال گذشته حداقل قیمت این هوشمند ها ۴۰۰ دلار بود و امسال  تا حداقل ۲۰۰ دلار کاهش یافت. این قیمت ها  با قراردادهای طولانی مدت و بزرگ این شرکت، تا سال دیگر میلادی به حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار کاهش خواهد یافت. البته قسمت اعظمی از این کاهش قیمت را باید مدیون چیپ سازان دانست که با طراحی و تولید پردازنده های کوچکتر و قوی تر، امکان عرضه مدلهای ارزان تر و قوی را به تولید کنندگان گوشی ها میدهند. او همچینین علت عدم علاقه مایکروسافت برای نصب ویندوز فون را روی تبلت ها اعلام کرد و گفت: " ما فکر میکنیم کاربران تبلت به دنبال بسیاری از کاربرهای کامیپوتر هستند و تبلت را نوعی کامپیوتر میبینیم! اما نه جایگزین آن، ضمن اینکه برای هر کدام یک سیستم جداگانه تعریف نمیکنیم".

بدین ترتیب قیمت هوشمندهای ویندوزی سال دیگر به زیر ۲۰۰ هزارتومان کاهش یافته و احتمالا باید منتظر ویندوزی های نوکیا با این قیمت باشیم.

Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.