شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » ۱۳۰۰ کارمند اچ‌پی بیکار می‌شوند

منابع خبری از تصمیم شرکت HP برای اخراج ۱۳۰۰ کارمند خود خبر داده اند و این در حالی است که این شرکت هنوز در این زمینه اظهارنظری نکرده است.

به گزارش ال نت به نقل از زد دی نت، این ۱۳۰۰ نفر از شعبه شرکت HP در انگلیس اخراج خواهند شد و قرار است به زودی معرفی شوند. در همین حال مدیران HP این رویداد را صرفاً یک تغییر و تحول در نیروی کار توصیف کرده اند.
ظاهراً برنامه ریزی در این زمینه از اول ژوئن صورت گرفته و هدف از این کار صرفه جویی و کاهش هزینه هاست. اگر چه شرایط اقتصادی شرکت های تجاری و فعالان بخش آی تی نسبت به سال ۲۰۰۹ بهتر شده، اما این کشورها هنوز شاهد ثبات اقتصادی نیستند و همین مساله باعث شده احتیاط و صرفه جویی کماکان در دستور کار این شرکت ها باشد.
HP‌ چند ماه قبل تایید کرده بود که ۹۰۰۰ نفر از نیروهای کار خود را در سراسر جهان کاهش خواهد داد و قصد دارد ساختار نیروی انسانی خود را به طور کامل بازسازی کند اما هنوز مشخص نیست این تحول به چه صورت و در چند مرحله انجام می شود.
در عین حال اتحادیه های کارگری در بریتانیا از هم اکنون در برابر این تصمیم موضع گیری کرده و خواستار حمایت دولت از حقوق خود شده اند.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.