شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » ۲۷ درصد گوشی‌های هوشمند دنیا ارزان‌تر از ۲۰۰ دلار

با افزایش ورود گوشی‌های هوشمند به بازارهای جهانی، میانگین قیمت این محصولات رو به کاهش است و یک مطالعه جدید نشان داده که در سال جاری تنها قیمت ۱۸ درصد از کل گوشی‌های هوشمند عرضه شده در دنیا کمتر از ۲۰۰ دلار بوده که این رقم در سال جاری به ۲۷ درصد رسیده است.

به گزارش ال نت به نقل از پی سی پرو، بر اساس پیش‌بینی صورت گرفته توسط مرکز تحقیقاتی ABI Research، در سال ۲۰۱۴ میلادی بیش از ۴۵ درصد گوشی‌های هوشمند عرضه شده در جهان کمتر از ۲۰۰ دلار قیمت خواهند داشت. این آمار و ارقام نشان‌دهنده تغییر نگرش سریع مردم به گوشی‌های هوشمند است و تولیدکنندگان تلفن‌همراه را نیز بر آن داشته تا استراتژی‌های خود برای تضمین موفقیت در آینده را تغییر دهند.
"کوین بوردن " مدیر مرکز تحقیقات دستگاه‌های الکترونیکی قابل‌حمل در شرکت ABI گفت: «تولیدکنندگان شاهد افزایش درخواست کاربران برای خرید گوشی‌های هوشمند هستند، زیرا این روزها دانش مردم در مورد گوشی‌های هوشمند و قابلیت‌های آن‌ها بیشتر شده است».
بر این اساس، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که در آینده قیمت گوشی‌های هوشمند و گوشی‌های متدوال یکسان خواهد شد و این جریان، تولیدکنندگان تلفن‌های همراه و شرکت‌های مخابراتی را بر آن خواهد داشت تا سیاست‌های خود را تغییر دهند و سرویس‌های متفاوتی را به مشتاقان گوشی‌های معمولی و هواداران گوشی‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل ارایه دهند.

VN:F [1.9.22_1171]
رای: ۰٫۰/۱۰ (۰ رای میانگین)
برچسب‌ها
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.