شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » آغاز نمایشگاه بین المللی الکامپ از ۱۸ آذر

 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) از ۱۸ آذرماه به مدت پنج روز در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود .

خیراله خادم  معاون امور نمایشگاهی ، نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی روز شنبه در نشستی با خبرنگاران از مشارکت بیش از ۱۶ کشور اروپایی ، آسیایی و آمریکایی در نمایشگاه الکامپ خبرداد و گفت : این نمایشگاه میزبان ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی خواهد بود .

وی گفت: شرکت هایی از کشورهای چین ، تایوان ، اندونزی ، انگلستان ، ایتالیا ، هند ، روسیه ، سنگاپور ، آلمان ، سوئیس ، کانادا ، هند ، کره جنوبی ، نروژ ، ژاپن ، فرانسه در نمایشگاه امسال حضور دارند .

افزایش ۲۰ درصدی شرکت کنندگان نمایشگاه نسبت به سال ۸۹ (سال گذشته ۵۰۰ شرکت ) و برگزاری نمایشگاه درفضایی به وسعت ۵۰ هزارمتر مربع از جمله موضوعاتی بود که خادم به آن اشاره کرد .

وی گفت که در حاشیه نمایشگاه چند کارگاه آموزشی و همایش برگزار می شود که از آن جمله می توان همایش بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک شامل دولت الکترونیک ، حفاظت فضای فناوری ارتباطات را نام برد .

معاون امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی عنوان کرد: در گروه کالایی در بخش الکترونیک و سخت افزار ، سیستم ها و تجهیزات امنیتی و کنترل ،تجهیزات شبکه ، ماشین ها و تجهیزات اداری ، کامپیوتر بزرگ ، کامپیوتر شخصی و نوت بوک ارایه می گردد.

وی افزود: همچنین در بخش نرم افزار ، نرم افزار های دارای و سازمانی ، تخصصی ، عمومی و کاربردی ، آموزشی ، فرهنگی و دینی ، امنیتی و حفاظتی ، سرگرمی و بازاری های یارانه ای در نمایشگاه موجود خواهد بود .

خادم افزود: در حوزه شبکه اینترنت و خدمات ICI نیز تجارت الکترونیک ، خدمات وب و میزبانی ، امنیت شبکه اینترنتی و پخش و کشورداری دیجیتال مورد توجه است .

 
 
برچسب‌ها,
Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.