شما اینجا هستید >>خانه » اخبار » جزئیات ویندوز فون ۸ آپلو

مایکروسافت در حال کار بر روی ویندوز فون ۸ است.

پاکت نا: نسخه جدید وین فون که تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۲ عرضه خواهد شد آپلو نام دارد. این نسخه از پردازنده های چند هسته ای و چهار رزولوشن مختلف صفحه نمایش پشتیبانی خواهد نمود. تمرکز اصلی مایکروسافت بر روی شریک تجاریش نوکیا است. مایکروسافت بیشتر به دنبال پشتبانی از رزولوشنهای متوسط است تا هزینه ساخت گوشیها چندان بالا نرود. از دیگر برنامه های مایکروسافت پشتیبانی از حافظه های SD است زیرا مایکروسافت بر این باور است که کاربران با حافظه های حجیم داخلی هم راضی نمیشوند و خود می خواهند نوع حافظه هایشان را انتخاب کنند.

در زمینه های ارتباطی و پرداخت موبایلی هم مایکروسافت بر این باور است که این حرکت با همکاری اپراتورها انجام خواهد شد و اپراتورها باید با اندیشیدن راهکارهای امن بر روی سیم کارت به سازندگان تلفن همراه کمک کنند. از طرف دیگر نوکیا در حال کار بر روی چیپهای NFC است و با عرضه آپلو اپلیکیشنهای مختلفی هم برای آن عرضه خواهد شد.

ویندوز فون ۸ ارتباط تنگاتنگی با وینوز ۸ خواهد داشت. مایکروسافت در تلاش است تا توسعه اپلیکیشنهای ویندوز فون از طریق ویندوز ۸ هرچه ساده تر شود تا توسعه دهندگان بتوانند ویندوز فون را هر چه غنی تر نمایند.

از دیگر بهبودهای ویندوز فون ۸ تغییر نرم افزار سینک با کامپیوتر است. همچنین اپلیکیشن اکس باکس هم به روز خواهد شد. اپلیکیشن اسکای درایو هم تغییرات گسترده خواهد داشت و هرچه بیشتر در ویندوز فون آپلو قادر استفاده خواهد شد.

اپلیکیشنها هم دست خوش تغییراتی در آپلو خواهند شد. مهمترین آنها اسکایپ است که هرچه بیشتر با ویندوز فون سازگار خواهد شد و انواع خدماتش از طریق ویندوز فون در دسترس خواهد بود. همچننین مایکروسافت برنامه ای برای افزایش تعداد اپلیکیشنهای دوربین نیز دارد.

در انتها لازم به ذکر است که به روز رسانی ویندوز فون تانگو در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۲ انجام خواهد گرفت و احتمالا در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۲ خواهد بود.

Share/Bookmark Donbaleh داغ کن - کلوب دات کام

نظرات

*

Subscribe:PostsComments. © 2010-2014 Lnet Interactive. All rights reserved.